wtorek, 15.12.2020

Zaproszenie do udziału w akcji „Świąteczna Wspólna Pomoc 2020″

Szanowni Państwo,

Mając na uwadze przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia, zapraszamy wszystkich Pracowników Instytutu Nauk o Żywieniu Człowieka oraz studentów Wydziału Żywienia Człowieka SGGW do udziału w akcji charytatywnej „Świąteczna Wspólna Pomoc 2020”.

Ze względu na sytuację związaną z pandemią koronawirusa, w tym roku serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w internetowej akcji, w której można wysłać swoją pomoc i wsparcie. Naszą akcją objęte są inicjatywy w ramach Banku Żywności, UNICEF oraz programu Pajacyk.

W linkach poniżej znajdują się informacje i możliwości włączenia się do wspólnej pomocy:

BANK ŻYWNOŚCI - Świąteczna Zbiórka Żywności https://zbiorkazywnosci.pl/pomagam/ (wybieramy koszyk, następnie w poszczególnych zakładkach wybieramy Bank Żywności w określonej miejscowości/województwie, któremu chcemy pomóc),

UNICEF - Prezenty bez pudła - https://unicef.pl/chce-pomoc/prezenty-bez-pudla (wybieramy w kategorii żywność terapeutyczna produkt dla najbardziej potrzebujących dzieci i niemowląt),

PAJACYK - Program dożywiania dzieci https://www.pajacyk.pl/#index (klikamy w pajacyka, następnie wybieramy formę pomocy i wsparcia, którą chcemy przekazać).

 

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału!

Zespół ds. Inicjatyw Społecznych

Wydział Żywienia Człowieka SGGW w Warszawie

facebookgoogle_plustwitterlinkedinfacebookgoogle_plustwitterlinkedin