wtorek, 27.04.2021

Wydziałowy konkurs na przepis na surówkę/ sałatkę przygotowaną z wykorzystaniem warzyw/ owoców

Z okazji przypadającego w tym miesiącu Światowego Dnia Zdrowia, biorąc pod uwagę misję naszego Instytutu i Wydziału, Dr inż. Artur Głuchowski, przy wsparciu zespołu z Zakładu, przygotował dla Studentów naszego Wydziału konkurs na przepis na surówkę/ sałatkę przygotowaną z wykorzystaniem warzyw/ owoców.

Studenci licznie zgłosili się do udziału w tym przedsięwzięciu z ogromnym zaangażowaniem w promowanie zwiększenia spożycia warzyw i owoców w polskim społeczeństwie. Serdecznie dziękujemy Dr inż. Arturowi Głuchowskiemu za tę fantastyczną inicjatywę oraz jego zaangażowanie i pasję które porwały studentów do działania!

Przepisy wyłonione w pierwszym etapie zamieszczamy poniżej, możemy je też podziwiać na Facebooku wydziałowym: https://www.facebook.com/profile.php?id=100057690870377 i tam też możemy zagłosować na wybraną przez siebie potrawę/ potrawy. Każda osoba może oddać dowolną liczbę głosów – głosujemy przez polubienia i pozytywne komentarze na Facebooku.

Bardzo serdecznie zachęcamy tych z Państwa którzy posiadają konta na Facebooku do wzięcia udziału w głosowaniu i wsparcie w ten sposób szczytnej idei promowania spożycia warzyw i owoców. Z pewnością również nasi Studenci będą bardzo zbudowani otrzymawszy większą liczbę polubień i pozytywnych komentarzy, szczególnie jeśli będą one od Państwa 😊

Zachęcam Państwa również do rozpowszechniania informacji o naszym konkursie również wśród Państwa znajomych na Facebooku, aby w ten sposób promować zwiększenia spożycia warzyw i owoców w polskim społeczeństwie, ale także wesprzeć aktywność naszych studentów.