poniedziałek, 2.11.2020

Projekt edukacyjny o zdrowym żywieniu kobiet ciężarnych: „Jedz dla dwojga nie za dwoje – jak się żywić w ciąży”

Studenci kierunku Dietetyka (II stopień) bardzo serdecznie zapraszają wszystkich chętnych do udziału w projekcie edukacyjnym o zdrowym żywieniu kobiet ciężarnych: „Jedz dla dwojga nie za dwoje – jak się żywić w ciąży”, prowadzonego pod okiem dr hab. Ewy Lange.

Planowane są spotkania i wykłady w formie live’ów na specjalnie dla tego projektu dedykowanej grupie na platformieFaceboo’u (planowane jest 8 spotkań w terminie: 16.11.20-18.01.21, odbywających się w poniedziałki od godziny 9:00), podczas których rzetelnie i w ciekawy sposób poruszone zostaną różne tematy dotyczące żywieniowych aspekty ciąży, studenci porusza tez tematykę mitów żywieniowych i przedstawią skuteczne i praktyczne porady dotyczące żywienia.

Udział w spotkaniach jest bezpłatny, dobrowolny i nie jest wymagana obecność na żywo – live’y można odsłuchać o dowolnej porze, można komentować do woli i zadawać pytania.

W razie zainteresowania, prosimy o dołączenie do poniższej grupy:

https://www.facebook.com/groups/712251902716048

Ponieważ edukacja będzie poprzez platformę Facebook, mieszkanie poza Warszawą nie jest ograniczeniem, zapraszamy wszystkie chętne osoby! W opisie grupy znajdują się informacje o harmonogramie i tematyce spotkań. Zaczynamy już 16 listopada o 9:00. Jeśli ten termin nie jest odpowiedni, to nic straconego, spotkania będą odbywały się za pomocą live’ów i będzie można je odtworzyć w innym, odpowiadającym terminie.

Do zobaczenia na naszych spotkaniach!

facebookgoogle_plustwitterlinkedinfacebookgoogle_plustwitterlinkedin