piątek, 12.02.2021

Międzynarodowa Konferencja Naukowa pod tytułem Nutrition and Quality of Life of the Elderly

Zapraszamy do udziału w Międzynarodowej Konferencji Naukowej z cyklu „Dylematy nauki o żywieniu człowieka - dziś i jutro / Dilemmas of Human Nutrition Sciences - Today and Tomorrow”, pt. „Żywienie a jakość życia osób starszych/Nutrition and Quality of Life of the Elderly” organizowanej przez Katedrę Żywienia Człowieka SGGW oraz Polskie Towarzystwo Nauk Żywieniowych – Oddział Warszawski.

Pełna informacja na temat wydarzenia znajduje się na stronie internetowej konferencji: http://konferencja_senior2020.sggw.pl oraz stronie Towarzystwa: http://ptnz.sggw.pl/

Z uwagi na sytuację pandemiczną konferencja, która była planowana w ubiegłym roku odbędzie się w tym roku, w dniach 23-24 czerwca 2021, tym razem w formie hybrydowej, z zachowaniem obowiązujących zasad reżimu sanitarnego.

Forma stacjonarna oraz studio TV (kanał Life) zlokalizowane będą na kampusie Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, w Centrum Wodnym z bogatym zapleczem audytoryjnym.

W celu zapewnienia płynności obrad oraz przekazu online planowane jest wcześniejsze nagrywanie wystąpień w macierzystych ośrodkach przez profesjonalną telewizję SGGW, która będzie również odpowiadała za transmisję całej konferencji. Szczegóły dotyczące nagrań będą ustalane bezpośrednio z prelegentami.

Liczymy na szerokie zainteresowanie specjalistów z wielu dziedzin, którzy prowadzą badania dotyczące różnych aspektów żywienia, dietetyki, zdrowia publicznego, nauki o żywności, czym przyczyniają się do lepszego zrozumienia powiązań między żywieniem a zdrowiem i jakością życia osób starszych.

facebookgoogle_plustwitterlinkedinfacebookgoogle_plustwitterlinkedin