czwartek, 18.03.2021

Komunikat w związku z sytuacją epidemiczną

Szanowni Studenci Wydziału Żywienia Człowieka,

w nawiązaniu do Komunikatu JM Rektora prof. dr hab. Michała Zasady, przypominamy, że mając na uwadze ograniczenie rozprzestrzeniania się wirusa SARS-CoV-2, w okresie 20.03. do 9.04.2021 (zgodnie z ogłoszonymi przez rząd obostrzeniami) zajęcia stacjonarne na Wydziale Żywienia Człowieka w siedzibie Uczelni nie są realizowane (realizowane są zajęcia zdalne zgodnie z planami dostępnymi na stronie Wydziału).

Równocześnie prosimy o ograniczenie kontaktów bezpośrednich z Pracownikami Wydziału do niezbędnego minimum – jeśli jest to możliwe prosimy o kontakt telefoniczny, mailowy lub za pośrednictwem MS Teams.

Mając na uwadze zdrowie nas wszystkich prosimy o przestrzeganie reżimów epidemiologicznych na terenie Wydziału.

Dziękujemy za zrozumienie

Dziekan Wydziału