czwartek, 12.09.2019

I Ogólnopolska Konferencja Naukowa Studentów i Doktorantów „Żywność, Żywienie, Rynek. Innowacje w nauce i praktyce”

Koło Naukowe Żywieniowców oraz Koło Naukowe Przedsiębiorczości „PROFIT” działające przy Wydziale Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie ma przyjemność zaprosić na Ogólnopolską Konferencję Naukową Studentów i Doktorantów „Żywność, Żywienie, Rynek. Innowacje w nauce i praktyce”, która odbędzie się 14 listopada 2019 r. w gmachu wydziału. Patronat honorowy obejmie Pani prof. dr hab. Krystyna Gutkowska, Dziekan Wydziału Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji.

Celem konferencji będzie wymiana poglądów i idei młodych naukowców z całej Polski, a także możliwość nawiązania współpracy naukowej między uczelniami i ośrodkami akademickimi.


Zakres tematyczny konferencji obejmuje 3 panele tematyczne związane z tematyką:

Żywienia człowieka oraz aspektów dietetycznych w żywieniu;

Przedsiębiorczości i prowadzenia działalności gospodarczej w różnych ujęciach: ekonomicznym, zarządczym, marketingowym, czy rynkowym;

Technologii żywności, a także badań dotyczących składu i właściwości biochemicznych, fizycznych, czy mikrobiologicznych.

 

Podczas konferencji uczestnicy będą mieć możliwość zaprezentowania wyników badań w postaci komunikatów ustnych oraz plakatów naukowych.

Zgłoszenia:

do 10.10: 50zł (1 tura)

do 25.10: 65zł (2 tura)

 

Więcej informacji:

konferencja.innowacje.sggw@gmail.com

www.konferencjainnowacje.pl

Zgłoszenia: https://forms.gle/BoAjyMFLjZ7iM47a7

FB: https://www.facebook.com/events/2158366080959467/

 

facebookgoogle_plustwitterlinkedinfacebookgoogle_plustwitterlinkedin