wtorek, 14.01.2020

Dni otwarte SGGW

Kandydatów na studia na SGGW, a szczególnie na Wydziale Żywienia Człowieka (to nowa nazwa Wydziału Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji), zapraszamy na Dni otwarte SGGW. 24 i 25 lutego w godzinach 10-14 w Centrum Wodnym SGGW spotkasz studentów i przedstawicieli Wydziału Żywienia Człowieka, którzy zaprezentują kierunki studiówna i odpowiedzą na wszystkie pytania. To świetna okazja dla uczniów szkół średnich, by poznać nie tylko nasz Wydział, ale całą uczelnię. Na specjalnie przygotowanych stoiskach prezentować się będą wszystkie wydziały.

Podczas dni otwartych uczestnicy otrzymają informatory oraz dowiedzą się, jakie przedmioty należy wybrać na maturze, by dostać się na poszczególne kierunki, a także jakie są terminarze i procedury składania dokumentów. Szczegółowe informacje o wydarzeniu można znaleźć tutaj.